7 січня 2016

Преосвященний єпископ Митрофан очолив богослужіння з нагоди Різдва Христового

7 січня 2016 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан звершив святкову Божественну літургію у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова м. Харкова, вул. Котлова, 105 А.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму  прот. Віктор Маринчак та прот. Геннадій Рохманійко.

Після євангельського читання єпископ Митрофан виголосив Різдвяне послання Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Української Православної Церкви Київського Патріархату.

В цей святковий день храм був наповнений великою кількістю вірян, значна кількість яких прийняли Святе Таїнство Сповіді та Причастя Тіла і Крови Господньої. Особливо приємно було бачити велику кількість дітей, котрі приступали до святого Причастя.

За богослужінням молились голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін, його заступник Михайло Черняк, начальник управління СБУ в Харківській області Олександр Пивовар та радник голови ХОДА Сергій Стороженко.

Привітати владику Митрофана, духовенство та віруючих з Різдвом Христовим до храму прибув єпископ РКЦ Мар'ян (Бучек).

Наприкінці літургії владика Митрофан привітав духовенство й вірян з Різдвом Христовим та прийняв дарунок ХІХ століття - ікону Божої Матері "Троєручиця"  від голови ХОДА Ігоря Райніна.

Потім відбувся святковий різдвяний виступ вихованців недільної школи. Діти співали, ставили вертепні сценки, розповідали вірші, вінчували та колядували.

Подивитися на дитячі вітання та таланти зібралося доволі багато бажаючих. Радість та посмішка на обличчях батьків, захоплення викладачів та вихователів, все це робило свято більш веселішим і величнішим. Протягом години діти, славлячи народжене Богонемовля, заповнювали серця присутніх благодатною та зігріваючою атмосферою.

По закінченні виступу владика Митрофан подякував вихованцям за чудове свято, батькам за їх допомогу, а також роздав діткам різдвяні подарунки.

 
 

Рекомендуємо відвідати