5 липня 2017

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан привітав працівників слідчих підрозділів з професійним святом

З нагоди Дня працівників органу досудового розслідування керівники правових органів регіону та Харківської облдержадміністрації привітали слідчих з професійним святом та нагородили їх державними і відомчими відзнаками.

З вступним словом до присутніх звернувся начальник слідчого управління ГУНП в Харківській області Володимир Тимошко.

– Ми маємо постійно пам’ятати, що ефективність роботи органів досудового розслідування залежить від чистоти наших рядів та високої моральної зрілості особового складу. Хочу ще раз зауважити, що слідчий є особливим фахівцем, який поєднує в собі індивідуальні здібності, такі як здатність до системного аналізу, вміння організувати складну роботу щодо розкриття та розслідування злочинів, - зазначив Володимир Тимошко.

Працівників слідства особисто привітав з професійним святом начальник ГУНП в Харківській області генерал поліції третього рангу Анатолій Дмитрієв. - Професія слідчого не тільки цікава, а й дуже відповідальна, - зазначив він. - Від вашої роботи залежить кінцевий результат будь-якої кримінальної справи. Але найголовніше - від вашого професіоналізму залежать долі людей.

Поздоровити керівництво та особовий склад зі святом завітав єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан. 
 
Владика звернувся до присутніх зі словами: "Щиро вітаю Вас з професійним святом! Бажаю Вам міцного здоров'я, щастя, успіхів у всіх починаннях, миру і злагоди. Нових професійних досягнень і добробуту Вашим родинам! Невичерпної енергії, сил і наснаги в такій важливій сфері діяльності, як Ваша".
 
З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, єпископ Митрофан відзначив кращих службовців високими церковними нагородами: орденами Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
 

календар

19 жовтня 2017

Апостол Фома

19 октября 2017 г. ( 6 октября ст.ст.), четверг.
Седмица 20-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Совершается служба с полиелеемАпостола Фомы. Сщмч. Иоанна пресвитера.

Утр. - Ин., 67 зач., XXI, 15-25. Лит. - Флп., 244 зач., III, 1-8. Лк., 31 зач., VII, 17-30. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Ин., 65 зач., XX, 19-31.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати