11 серпня 2017

Архієрейське богослужіння у день пам'яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона

9 серпня 2017 року, у день пам’яті святого великомученика і цілителя Пантелеймона храмове свято відзначила парафія св. влм. і ціл. Пантелеймона м. Харкова, вул. Танкопія, 8 а.
Святкову Божественна літургію очолив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан у співслужінні духовенства храму та єпархії. Після євангельського читання владика Митрофан звернувся до присутніх парафіян з повчальним словом та побажав усім молитовного заступництва святого великомученика і цілителя Пантелеймона.
Після завершення Літургії священнослужителі відслужили святковий молебень до святого Пантелеймона та окропили всіх присутніх святою водою.
З благословення патріарха Київського та всієї Руси-України Філарета, орденами Святого Миколая Чудотворця були нагороджені меценати та благодійники храму. Також з рук владики були вручені благословенні грамоти всім, хто долучається до розбудови храму.
Святкове Богослужіння прикрасив чудовий парафіяльний церковний хор, а служба Божа завершилася уставним многоліттям.
 
 

календар

19 жовтня 2017

Апостол Фома

19 октября 2017 г. ( 6 октября ст.ст.), четверг.
Седмица 20-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Совершается служба с полиелеемАпостола Фомы. Сщмч. Иоанна пресвитера.

Утр. - Ин., 67 зач., XXI, 15-25. Лит. - Флп., 244 зач., III, 1-8. Лк., 31 зач., VII, 17-30. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Ин., 65 зач., XX, 19-31.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати