25 вересня 2017

Студенти з Німеччини відвідали Богослужіння в храмі на честь Володимирської ікони Божої Матері м.Харкова

24 вересня 2017 року група з 26 студентів з різних куточків Німеччини, керівника групи о. Івана Мазурака в рамках навчальної програми Ukraine Cusanuswerk’s study trip2017 відвідали Богослужіння в храмі на честь Володимирської ікони Божої Матері м.Харкова, вул.Немишлянська, 70 а.

Гості мали нагоду поспілкуватись з керуючим Харківською єпархією преосвященним Митрофаном, єпископом Харківським і Богодухівським та вірянами храму.

У ході візиту в Україну учасники програми відвідали декілька міст: Львів, Харків, Київ і одне з сіл. Їх ціллю було краще познайомитись з життям громад в Україні, з місцевим соціальним, культурним і політичним становищем. 

 

 

 
 

календар

22 лютого 2018

Свт. Тихон, Патриарх Московский и Всея Руси

22 февраля 2018 г. ( 9 февраля ст.ст.), четверг.
Седмица 1-я Великого поста. Великий пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Никифора, из Антиохии Сирской. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОбретение мощей свт. Иннокентия, еп. Иркутского. Обретение мощей свт. Тихона, патриарха Московского и всея России. Сщмчч. Маркелла, еп. Сикелийского, Филагрия, еп. Кипрского, и Панкратия, еп. Тавроменийского. Прп. Панкратия Печерского, в Дальних пещерах. Прпп. Геннадия и Никифора Важеезерских. Сщмч. Василия пресвитера. Сщмч. Иоанна пресвитера.

На 6-м часе: Ис. II, 11-21. На веч.: Быт. II, 4-19. Притч. III, 1-18.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати