15 жовтня 2017

Церемонія покладання квітів до каменю захисникам України м.Харкова з нагоди Дня захисника України

14 жовтня 2017 року, в день великого церковного свята Покрова Пресвятої Богородиці, яка з прадавніх часів є покровителькою та охоронницею українського війська, відбулася церемонія покладання квітів до каменю захисникам України м.Харкова, де буде побудовано пам’ятник бійцям, які загинули, захищаючи нашу землю від агресора. 
 
На заході були присутні представники ветеранських організацій учасників АТО, волонтери, патріотична громадськість Харкова, керівництво Харківської ОДА, представники Харківської обласної і міської рад.
 
Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан також в цей день вшанував пам’ять загиблих учасників антитерористичної операції.
 
 
 
 

календар

24 листопада 2017

Мученик Стефан Дечанский, король Сербский

24 ноября 2017 г. ( 11 ноября ст.ст.), пятница.
Седмица 25-я по Пятидесятнице. День постный. Пища с растительным маслом.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомВмч. Мины. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Виктора и мц. Стефаниды. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Викентия. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феодора Студита, исп. Совершается служба на шестьБлж. Максима, Христа ради юродивого, Московского чудотворца. Мч. Стефана Дечанского (Серб.). Прп. Мартирия Зеленецкого. Сщмч. Евгения пресвитера.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати