16 жовтня 2017

Архієрейське богослужіння в неділю 19-ту після П'ятидесятниці

15 жовтня 2017 року, в Неділю 19-ту після П'ятидесятниці, керуючий Харківською єпархією Української Православної Церкви Київського Патріархату єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан очолив Літургію святого святителя Іоана Золотоустого в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона м.Харкова, вул.Танкопія, 8а.

Його преосвященству співслужили духовенство храму та єпархії.

За Літургією була піднесена сугуба молитва за мир в Україні.

З нагоди 35-ліття від дня народження Владика Митрофан привітав настоятеля храму протоієрея Григорія Стасюка та з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета, вручив медаль «За жертовність і любов до України».

 Також в цей день з рук владики були вручені благословенні грамоти волонтерам.

В кінці літургії преосвященніший владика Митрофан привітав  присутніх зі недільним днем, закликавши на всіх Боже благословення.

Богослужіння завершилось уставним многоліттям.
 
 

календар

24 листопада 2017

Мученик Стефан Дечанский, король Сербский

24 ноября 2017 г. ( 11 ноября ст.ст.), пятница.
Седмица 25-я по Пятидесятнице. День постный. Пища с растительным маслом.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомВмч. Мины. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Виктора и мц. Стефаниды. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Викентия. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феодора Студита, исп. Совершается служба на шестьБлж. Максима, Христа ради юродивого, Московского чудотворца. Мч. Стефана Дечанского (Серб.). Прп. Мартирия Зеленецкого. Сщмч. Евгения пресвитера.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати