31 жовтня 2017

Архієрей Слобожанщини співслужив архієрею Січеславщини

29 жовтня 2017 року, керуючий Дніпропетровською єпархією Преосвященнійший єпископ Симеон звершив освячення новозбудованого храму на честь прор. Іоана Хрестителя м. Жовті Води.
 
Перед входом до новозбудованого храму Архіпастиря зустріли парафіяни, які привітали Владику та піднесли запашний коровай.
 
Після освячення храму була відслужена Божественна Літургія.
 
Його Преосвященству співслужили: єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, настоятель храму протоієрей Олексій Горохівський  та запрошене духовенство.
 
Під час Малого входу Владика Симеон нагородив о. Олексія правом носіння хреста з прикрасами.
 
Після молитви Архіпастир привітав присутніх з освяченням храму і нагородив благодійників церковними відзнаками, а також подякував о. Олексію за постійний труд на ниві Христовій.
 
Завершилась святкова подія уставним многоліттям та спільною світлиною.
 
 

календар

24 листопада 2017

Мученик Стефан Дечанский, король Сербский

24 ноября 2017 г. ( 11 ноября ст.ст.), пятница.
Седмица 25-я по Пятидесятнице. День постный. Пища с растительным маслом.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомВмч. Мины. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Виктора и мц. Стефаниды. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Викентия. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Феодора Студита, исп. Совершается служба на шестьБлж. Максима, Христа ради юродивого, Московского чудотворца. Мч. Стефана Дечанского (Серб.). Прп. Мартирия Зеленецкого. Сщмч. Евгения пресвитера.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати