18 листопада 2017

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан взяв участь у засіданні Регіональної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя

17 листопада на базі Харківського національного медичного університету відбулося перше засідання Регіональної ради Харківської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».
 
До складу Ради Харківського регіону увійшли:єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, представники регіональної медичної спільноти, громадських організацій, органів влади, культури та молоді загальною кількістю 11 осіб. Засідання відкрив ректор університету Володимир Лісовий як координатор ініціативної групи з формування Регіональної ради Харківської області та зазначив важливість і нагальність створення вищої громадської медичної нагороди нашої країни.
 
Під час засідання було обрано голову Регіональної ради, заступника та секретаря, а також намічено план подальшої діяльності новоствореного громадського органу.
 
Довідка
Згідно з положенням про Відзнаку Регіональна рада – орган, який в областях, АР Крим, м. Києві та м. Севастополі здійснює відбір кандидатів, аналізує їхню діяльність, подає на розгляд Національної експертної комісії на присудження Відзнаки по одному кандидату в кожній номінації.
 
Відзнака за професіоналізм та милосердя є громадською та має професійно-фахову спрямованість, вона популяризує фах медика, культивує гуманність та милосердя в суспільстві, а також сприяє позитивному сприйняттю України за межами нашої держави.
 
 
 

календар

17 липня 2018

Святые Царственные страстотерпцы

17 июля 2018 г. ( 4 июля ст.ст.), вторник.
Седмица 8-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрея, архиеп. Критского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфы, матери прп. Симеона Дивногорца. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрея Рублева, иконописца. Совершается служба с полиелеемСтрастотерпцев Императора Николая II, Императрицы Александры, царевича Алексия, великих княжен Ольги, Татианы, Марии, Анастасии и страстотерпца праведного Евгения врача. Мчч. Феодота и Феодотии. Сщмч. Феодора, еп. Киринейского. Блгв. вел. кн. Андрея Боголюбского. Обретение мощей прп. Евфимия, Суздальского чудотворца. Сщмчч. Саввы, еп. Горнокарловацкого (Серб.). Сщмч. Димитрия пресвитера. Галатской иконы Божией Матери.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати