26 листопада 2017

У Харкові вшанували пам'ять жертв Голодомору 1932-1933 років

25 листопада 2017 року єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан взяв участь в урочистих заходах присвячених пам'яті жертв голодомору в Україні.
О 10-00 на Меморіальному комплексі в Черкаській Лозовій відбулася урочиста церемонія вшанування пам'яті жертв Голодомору 1932-1933 років.
Присутні вшанували пам'ять загиблих хвилиною мовчання.
Квіти та лампадки з палаючими свічками до підніжжя пам'ятника жертвам Голодомору 1932 - 1933 років покладали єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, представники керівництва Харківської області, силових структур регіону, військові, духовенство та громадськість.
О 15-00 в Молодіжному парку біля Пам'ятного знаку - Хреста жертвам голодоморів, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан у співслужінні духовенства відслужив Панахиду за жертвами геноциду.
За Панахидою молилися представники обласної та міської влади, громадських організацій, харків'яни та студенти вузів міста.
Опісля відбулася церемонія покладання квітів до пам’ятного знаку.На площі Свободи, о 16-00 всі присутні запалили свічки в пам’ять про жертви Голодомору 1932-1933 років і вшанували хвилиною мовчання.
 
 

календар

22 лютого 2018

Свт. Тихон, Патриарх Московский и Всея Руси

22 февраля 2018 г. ( 9 февраля ст.ст.), четверг.
Седмица 1-я Великого поста. Великий пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Никифора, из Антиохии Сирской. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОбретение мощей свт. Иннокентия, еп. Иркутского. Обретение мощей свт. Тихона, патриарха Московского и всея России. Сщмчч. Маркелла, еп. Сикелийского, Филагрия, еп. Кипрского, и Панкратия, еп. Тавроменийского. Прп. Панкратия Печерского, в Дальних пещерах. Прпп. Геннадия и Никифора Важеезерских. Сщмч. Василия пресвитера. Сщмч. Иоанна пресвитера.

На 6-м часе: Ис. II, 11-21. На веч.: Быт. II, 4-19. Притч. III, 1-18.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати