5 грудня 2017

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан привітав Волонтерів та вручив Благословенні Грамоти

05 грудня Україна  відзначає Міжнародний день волонтера. Бути волонтером – це важлива і відповідальна місія. Волонтер це спосіб життя. Це свято стосується тих, хто забули про свій вільний час. Хто добровільно погодився приділяти менше уваги своїм родинам. Хто приніс свій бізнес у жертву потребам безпеки нашої країни. У час, коли наша країна перебуває у надскладній ситуації, коли порушено територіальну цілісність, підірвано економіку, саме Волонтерська активна громадська позиція, небайдужість та невтомна праця додає віри у те, що у нашого народу є майбутнє. Адже єднання - це запорука успіху.

Цього дня у будинку культури заводу ФЕД пройшли урочистості присвячені дню волонтера за участю єпископа Митрофана.Владика привітав Волонтерів та вручив Благословенні Грамоти.

«Дорогі наші волонтери. Ця нагорода - тільки виданий знак церкви, а основна нагорода буде на небесах від Господа нашого Ісуса Христа. Наша церква Київського патріархату не тільки молиться, але й допомагає фінансово тим, хто на сході України захищає рубежі нашої Батьківщини», - зазначив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.

 
 

календар

21 червня 2018

Святой Феодор Стратилат

21 июня 2018 г. ( 8 июня ст.ст.), четверг.
Седмица 4-я по Пятидесятнице. Петров пост. Пища с растительным маслом.

Совершается служба на шестьВмч. Феодора Стратилата. Прп. Ефрема, Патриарха Антиохийского. Прп. Зосимы Финикийского. Свт. Феодора, еп. Суздальского. Обретение мощей страстотерпцев благоверных князей Василия и Константина Ярославских. Ярославской и Урюпинской икон Божией Матери.

Рим., 106 зач., XI, 13-24. Мф., 43 зач., XI, 27-30. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Мф., 36 зач., X, 16-22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати