5 грудня 2017

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан взяв участь у засіданні Регіональної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя

Першого грудня на базі Харківського національного медичного університету відбулося чергове засідання Регіональної ради Харківської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» за участю єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана..
 
Під час заходу голова Регіональної ради Альона Благовещенська ознайомила учасників засідання з основними розділами Положення про Відзнаку, умовами конкурсного відбору кандидатів на присвоєння ордена Святого Пантелеймона. Також Рада затвердила форми звернення щодо конкурсного відбору, процедуру збору подання на винагороду, проведення інформаційного супроводу конкурсного відбору кандидатів тощо.
 
Наприкінці засідання було оголошено про початок конкурсного відбору кандидатів на присвоєння Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».
 
 
 

календар

17 липня 2018

Святые Царственные страстотерпцы

17 июля 2018 г. ( 4 июля ст.ст.), вторник.
Седмица 8-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрея, архиеп. Критского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфы, матери прп. Симеона Дивногорца. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрея Рублева, иконописца. Совершается служба с полиелеемСтрастотерпцев Императора Николая II, Императрицы Александры, царевича Алексия, великих княжен Ольги, Татианы, Марии, Анастасии и страстотерпца праведного Евгения врача. Мчч. Феодота и Феодотии. Сщмч. Феодора, еп. Киринейского. Блгв. вел. кн. Андрея Боголюбского. Обретение мощей прп. Евфимия, Суздальского чудотворца. Сщмчч. Саввы, еп. Горнокарловацкого (Серб.). Сщмч. Димитрия пресвитера. Галатской иконы Божией Матери.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати