5 грудня 2017

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан взяв участь у засіданні Регіональної ради Відзнаки за професіоналізм та милосердя

Першого грудня на базі Харківського національного медичного університету відбулося чергове засідання Регіональної ради Харківської області Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона» за участю єпископа Харківського і Богодухівського Митрофана..
 
Під час заходу голова Регіональної ради Альона Благовещенська ознайомила учасників засідання з основними розділами Положення про Відзнаку, умовами конкурсного відбору кандидатів на присвоєння ордена Святого Пантелеймона. Також Рада затвердила форми звернення щодо конкурсного відбору, процедуру збору подання на винагороду, проведення інформаційного супроводу конкурсного відбору кандидатів тощо.
 
Наприкінці засідання було оголошено про початок конкурсного відбору кандидатів на присвоєння Відзнаки за професіоналізм та милосердя «Орден Святого Пантелеймона».
 
 
 

календар

17 грудня 2017

Великомученица Варвара

17 декабря 2017 г. ( 4 декабря ст.ст.), воскресенье.
Неделя 28-я по Пятидесятнице. Рождественский пост. Разрешается рыба.

Совершается служба на шестьВмц. Варвары и мц. Иулиании. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Иоанна Дамаскина. Прп. Иоанна, еп. Поливотского. Свт. Геннадия, архиеп. Новгородского. Сщмчч. Алексия, Иоанна, Александра и Николая пресвитеров, Василия диакона и с ним 10-ти мучеников. Сщмч. Димитрия пресвитера, прмц. Анастасии, мцц. Екатерины и Киры.

Утр. - Ев. 6-е, Лк., 114 зач., XXIV, 36-53. Лит. - Кол., 250 зач., I, 12-18. Лк., 85 зач., XVII, 12-19 (Недели 29-й). Вмц.: Гал., 208 зач., III, 23-29. Мк., 21 зач., V, 24-34.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати