20 грудня 2017

Архієрейське богослужіння у день пам'яті свт. Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця

19 грудня Православна Церква вшановує пам'ять Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського чудотворця – великого святителя Церкви Христової.
 
З нагоди свята у храмі Святого великомученика і цілителя Пантелеймона м.Харкова відбулося святкове богослужіння яке очолив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.
 
Святитель Миколай завжди був з нашим народом, він постійно присутній серед нас і чудодійно допомагає нам у житті та справі спасіння, він завжди поспішає на допомогу до тих, хто кличе його. Він молить Бога за нас, щоб Господь освятив нас істиною Своєю, щоб, наслідуючи його приклад, ми ввійшли в радість Господа Свого. Тому, в цей день зібралась значна кількість вірян разом з дітками, які прийшли вшанувати святого і звернутись до нього з молитвою.
Наприкінці богослужіння владика Митрофан привітав усіх присутніх зі святом та, згідно давньої української традиції, подарував дітям солодощі.
 
 

календар

20 червня 2018

Собор Ивановских святых.

20 июня 2018 г. ( 7 июня ст.ст.), среда.
Седмица 4-я по Пятидесятнице. Петров пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Феодота Анкирского. Прав. Павла Таганрогского Сщмч. Маркеллина, папы Римского, и мчч. Клавдия, Кирина и Антонина. Сщмч. Маркелла, папы Римского, мчч. Сисиния и Кириака диаконов, Смарагда, Ларгия, Апрониана, Сатурнина, Папия и Мавра воинов и Крискентиана, мцц. Прискиллы, Лукины и Артемии царевны. Мцц. Калерии (Валерии), Кириакии и Марии в Кесарии Палестинской. Собор святых Ивановской митрополии. Сщмч. Андроника, архиеп. Пермского. Сщмч. Александра, Александра, Валентина, Вениамина, Виктора, Александра, Павла, Владимира, Игнатия, Михаила, Николая, Павла, Николая, Николая пресвитеров, Григория диакона и мчч. Афанасия и Александра. Сщмч. Петра пресвитеров.

Рим., 105 зач., XI, 2-12. Мф., 42 зач., XI, 20-26.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати