20 грудня 2017

Архієрейське богослужіння у день пам'яті свт. Миколая, архієпископа Мир Лікійських, чудотворця

19 грудня Православна Церква вшановує пам'ять Святителя Миколая, архієпископа Мир Лікійського чудотворця – великого святителя Церкви Христової.
 
З нагоди свята у храмі Святого великомученика і цілителя Пантелеймона м.Харкова відбулося святкове богослужіння яке очолив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.
 
Святитель Миколай завжди був з нашим народом, він постійно присутній серед нас і чудодійно допомагає нам у житті та справі спасіння, він завжди поспішає на допомогу до тих, хто кличе його. Він молить Бога за нас, щоб Господь освятив нас істиною Своєю, щоб, наслідуючи його приклад, ми ввійшли в радість Господа Свого. Тому, в цей день зібралась значна кількість вірян разом з дітками, які прийшли вшанувати святого і звернутись до нього з молитвою.
Наприкінці богослужіння владика Митрофан привітав усіх присутніх зі святом та, згідно давньої української традиції, подарував дітям солодощі.
 
 

календар

18 березня 2018

Лествица Иоанна Лествичника

18 марта 2018 г. ( 5 марта ст.ст.), воскресенье.
Неделя 4-я Великого поста. Великий пост. Пища с растительным маслом.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Иоанна Лествичника. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Конона Исаврийского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОбретение мощей блгв. князей Феодора Смоленского и чад его Давида и Константина, Ярославских чудотворцев. Мч. Онисия. Мч. Конона градаря. Прп. Марка Постника. Прп. Исихия Постника. Прмч. Адриана Пошехонского, Ярославского. Мц. Ираиды. Мч. Евлогия, иже в Палестине. Мч. Евлампия. Обретение мощей свт. Луки исп., архиеп. Симферопольского. Сщмч. Николая пресвитера. Сщмч. Иоанна пресвитера и прмчч. Мардария и Феофана. Иконы Божией Матери, именуемой "Воспитание".

Утр. - Ев. 8-е, Ин., 64 зач., XX, 11-18. Лит. - Евр., 314 зач., VI, 13-20. Мк., 40 зач., IX, 17-31. Прп.: Еф., 229 зач., V, 8-19. Мф., 10 зач., IV, 25 - V, 12.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати