11 січня 2018

Колядники завітали до військового шпиталю у Харкові

08 січня 2018 року до Харківського шпиталю з колядками завітали віруючі трьох конфесій. Православні УПЦ КП, греко-католики та протестанти разом привітали поранених та хворих бійців з Різдвом Христовим.

Різдво-це родинне свято,тому в ці дні колядники стали для військовослужбовців їхньою родиною.

Для військових лунали поздоровлення, колядки, а також молитви, у яких духовенство зверталось до Бога за благословінням на майбутній рік.

Після виступу священик Харківської єпархії ієрей Ігор Маяк,який молитовно опікується шпиталем щиро подякував колядникам за поширення християнських традицій і теплу атмосферу, яку вони подарували присутнім.

 

 

 
 

календар

26 лютого 2018

Свт. Серафим, Софийский чудотворец

26 февраля 2018 г. ( 13 февраля ст.ст.), понедельник.
Седмица 2-я Великого поста. Великий пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мартиниана. Свт. Серафима (Соболева), архиеп. Богучарского. Прпп. Зои и Фотинии (Светланы). Прп. Евлогия, архиеп. Александрийского. Прп. Стефана, в иночестве Симеона, царя Сербского, Мироточивого. Собор святых Омской митрополии. Сщмч. Василия и Гавриила пресвитеров. Сщмч. Сильвестра, архиеп. Омского. Сщмч. Зосимы, Николая, Василия, Иоанна, Леонтия, Владимира, Парфения, Иоанна, Иоанна, Михаила пресвитеров и Евгения диакона, мч. Павла, прмцц. Анны, Веры и Ирины.

На 6-м часе: Ис. IV, 2 - V, 7. На веч.: Быт. III, 21 - IV, 7. Притч. III, 34 - IV, 22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати