15 січня 2018

Військовий капелан Харківської єпархії привітав гвардійців з Різдвяними святами

Різдво – один з найбільш шанованих днів для християн усіх обрядів та одне з найважливіших родинних свят. За давньою традицією, Різдвяне святкування починається ввечері, напередодні Різдва, з духовних і матеріальних приготувань. Капелан Національної гвардії ієрей Михайло Лівіцький доклав усіх зусиль, щоб бійці змогли психологічно розвантажитися й знайти духовну гармонію під час цих великих свят.

Всі присутні на молебнях щиро молились за мир та спокій в державі, здоров’я бойових побратимів рідних та близьких. Також було прочитане різдвяне послання від преосвященнійшого Митрофана єпископа Харківського і Богодухівського. Після молитви отець Михаїл розповів бійцям про українські традиції його святкування.
 
По завершенню молитви капелан освятив вечерю гвардійців, побажавши всім сил і наснаги та благословив на праведну службу.
 
 
 
 

календар

23 травня 2018

Апостол Симон

23 мая 2018 г. ( 10 мая ст.ст.), среда.
Седмица 7-я по Пасхе. День постный. Разрешается рыба.

Совершается служба с полиелеемАпостола Симона Зилота. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Додо Давидо-Гареджийского, Грузинского. Мчч. Алфия, Филадельфа, Киприана, Онисима, Еразма и иных. Мч. Исихия Антиохийского. Прп Исидоры, Христа ради юродивой. Блж. Таисии. Свт. Симона, еп. Владимирского и Суздальского, Печерского. Блж. Симона, Христа ради Юродивого, Юрьевецкого. Киево-Братской иконы Божией Матери.

Утр. - Ин., 67 зач., XXI, 15-25. Лит. - Деян., 47 зач., XXIII, 1-11. Ин., 54 зач., XVI, 15-23. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 56 зач., XIII, 54-58.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати