15 січня 2018

Військовий капелан Харківської єпархії привітав гвардійців з Різдвяними святами

Різдво – один з найбільш шанованих днів для християн усіх обрядів та одне з найважливіших родинних свят. За давньою традицією, Різдвяне святкування починається ввечері, напередодні Різдва, з духовних і матеріальних приготувань. Капелан Національної гвардії ієрей Михайло Лівіцький доклав усіх зусиль, щоб бійці змогли психологічно розвантажитися й знайти духовну гармонію під час цих великих свят.

Всі присутні на молебнях щиро молились за мир та спокій в державі, здоров’я бойових побратимів рідних та близьких. Також було прочитане різдвяне послання від преосвященнійшого Митрофана єпископа Харківського і Богодухівського. Після молитви отець Михаїл розповів бійцям про українські традиції його святкування.
 
По завершенню молитви капелан освятив вечерю гвардійців, побажавши всім сил і наснаги та благословив на праведну службу.
 
 
 
 

календар

26 лютого 2018

Свт. Серафим, Софийский чудотворец

26 февраля 2018 г. ( 13 февраля ст.ст.), понедельник.
Седмица 2-я Великого поста. Великий пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мартиниана. Свт. Серафима (Соболева), архиеп. Богучарского. Прпп. Зои и Фотинии (Светланы). Прп. Евлогия, архиеп. Александрийского. Прп. Стефана, в иночестве Симеона, царя Сербского, Мироточивого. Собор святых Омской митрополии. Сщмч. Василия и Гавриила пресвитеров. Сщмч. Сильвестра, архиеп. Омского. Сщмч. Зосимы, Николая, Василия, Иоанна, Леонтия, Владимира, Парфения, Иоанна, Иоанна, Михаила пресвитеров и Евгения диакона, мч. Павла, прмцц. Анны, Веры и Ирины.

На 6-м часе: Ис. IV, 2 - V, 7. На веч.: Быт. III, 21 - IV, 7. Притч. III, 34 - IV, 22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати