16 січня 2018

Архієрейське богослужіння в день свята Обрізання Господнього

Архієрейське богослужіння в день свята Обрізання Господнього
14 січня 2018 року, Свята Православна Церква святкує величне свято Обрізання Господнє. Також в цей день вшановується пам’ять святителя Василія Великого, архієпископа Кесарії Каппадокійської, а також святителя Петра Могили, митрополита Київського і Галицького, та всієї Руси.
В день свята, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан очолив святкову Божественну літургію Василія Великого в храмі Введення у храм Пресвятої Богородиці м. Мерефи.
Його Преосвященству співслужили: настоятель храму архим. Палладій (Більчук) та духовенство храму.
 В кінці Літургії архіпастир виголосив повчальну проповідь, в якій розкрив духовне значення свята та привітав іменинників з днем ангела.
Завершилось богослужіння уставним многоліттям.

 

 
 

календар

26 лютого 2018

Свт. Серафим, Софийский чудотворец

26 февраля 2018 г. ( 13 февраля ст.ст.), понедельник.
Седмица 2-я Великого поста. Великий пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мартиниана. Свт. Серафима (Соболева), архиеп. Богучарского. Прпп. Зои и Фотинии (Светланы). Прп. Евлогия, архиеп. Александрийского. Прп. Стефана, в иночестве Симеона, царя Сербского, Мироточивого. Собор святых Омской митрополии. Сщмч. Василия и Гавриила пресвитеров. Сщмч. Сильвестра, архиеп. Омского. Сщмч. Зосимы, Николая, Василия, Иоанна, Леонтия, Владимира, Парфения, Иоанна, Иоанна, Михаила пресвитеров и Евгения диакона, мч. Павла, прмцц. Анны, Веры и Ирины.

На 6-м часе: Ис. IV, 2 - V, 7. На веч.: Быт. III, 21 - IV, 7. Притч. III, 34 - IV, 22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати