11 лютого 2018

Єпископ Митрофан очолив Божественну літургію та поминальну панахиду в суботу м'ясопусну

10 лютого 2018 року , в суботу м'ясопусну, коли звершується поминання всіх померлих, керуючий Харківською єпархією єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан відвідав Пантелеймонівський храм м.Харкова, де очолив Божественну літургію святителя Іоана Золотоустого та заупокійну панахиду. 
 
Його преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Григорій Стасюк та духовенство єпархії.
 
В заупокійної єктенії в суботу м'ясопусну виголошується: «Ще молимося за спокій душ рабів Божих, праотців, отців і братів, що тут лежать і повсюди, православних християн». При цьому поіменно згадуються за особливою книжкою, «Синодиком» всі отці, матері, браття і сестри, що упокоїлись в надії на воскресіння та життя вічне. 
По завершенні богослужіння владика Митрофан відслужив панахиду за всіх від віку спочилих християн.
 
 

календар

26 лютого 2018

Свт. Серафим, Софийский чудотворец

26 февраля 2018 г. ( 13 февраля ст.ст.), понедельник.
Седмица 2-я Великого поста. Великий пост. Монастырский устав: cухоядение (хлеб, овощи, фрукты).

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Мартиниана. Свт. Серафима (Соболева), архиеп. Богучарского. Прпп. Зои и Фотинии (Светланы). Прп. Евлогия, архиеп. Александрийского. Прп. Стефана, в иночестве Симеона, царя Сербского, Мироточивого. Собор святых Омской митрополии. Сщмч. Василия и Гавриила пресвитеров. Сщмч. Сильвестра, архиеп. Омского. Сщмч. Зосимы, Николая, Василия, Иоанна, Леонтия, Владимира, Парфения, Иоанна, Иоанна, Михаила пресвитеров и Евгения диакона, мч. Павла, прмцц. Анны, Веры и Ирины.

На 6-м часе: Ис. IV, 2 - V, 7. На веч.: Быт. III, 21 - IV, 7. Притч. III, 34 - IV, 22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати