21 лютого 2018

Владика Митрофан прийняв участь у мітингу-реквіємі на честь Дня Героїв Небесної Сотні

20 лютого 2018 року Україна відзначає День Героїв Небесної Сотні.
  Це день вшанування подвигу учасників Революції гідності та увічнення пам'яті Героїв Небесної Сотні. Тисячі українців віддали своє життя за власну націю і державу. Захисники нашої вітчизни поклали душу і тіло на вівтар свободи своєї країни і ми про це повинні завжди пам'ятати.
  Саме з такої нагоди, в цей день, біля пам’ятника Тарасові Шевченку, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан відслужив панахиду за спокій душ Героїв Небесної Сотні. Його Преосвященству співслужило духовенство м. Харкова Української Православної Церкви Київського Патріархату.
 
 

календар

18 березня 2018

Лествица Иоанна Лествичника

18 марта 2018 г. ( 5 марта ст.ст.), воскресенье.
Неделя 4-я Великого поста. Великий пост. Пища с растительным маслом.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Иоанна Лествичника. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Конона Исаврийского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОбретение мощей блгв. князей Феодора Смоленского и чад его Давида и Константина, Ярославских чудотворцев. Мч. Онисия. Мч. Конона градаря. Прп. Марка Постника. Прп. Исихия Постника. Прмч. Адриана Пошехонского, Ярославского. Мц. Ираиды. Мч. Евлогия, иже в Палестине. Мч. Евлампия. Обретение мощей свт. Луки исп., архиеп. Симферопольского. Сщмч. Николая пресвитера. Сщмч. Иоанна пресвитера и прмчч. Мардария и Феофана. Иконы Божией Матери, именуемой "Воспитание".

Утр. - Ев. 8-е, Ин., 64 зач., XX, 11-18. Лит. - Евр., 314 зач., VI, 13-20. Мк., 40 зач., IX, 17-31. Прп.: Еф., 229 зач., V, 8-19. Мф., 10 зач., IV, 25 - V, 12.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати