25 березня 2018

Архієрейське богослужіння в день пам'яті Сорока Севастійських мучеників

20 березня Православна Церква вшановує пам"ять 40 воїнів- мучеників Севастійських.єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан звершив Божественну Літургію Ранішеосвячених Дарів в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона м. Харкова, вул. Танкопія, 8 А.

Його преосвященству співслужили: настоятель храму протоієрей Григорій Стасюк та диякон Антоній Фесик.

Після відпусту владика звернувся до парафіян зі словом проповіді, в якій розповів історію свята та закликав просити Господа про поміч спасіння наших душ.

Також єпископ Митрофан побажав: “Щоб Господь по молитвам мучеників Севастійських очистив наші душі від прокляття гріха та смерті, щоб ми і наша країна мали можливість ще пожити у мирі, благополуччі та достатку”.

 
 

календар

17 липня 2018

Святые Царственные страстотерпцы

17 июля 2018 г. ( 4 июля ст.ст.), вторник.
Седмица 8-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрея, архиеп. Критского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфы, матери прп. Симеона Дивногорца. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрея Рублева, иконописца. Совершается служба с полиелеемСтрастотерпцев Императора Николая II, Императрицы Александры, царевича Алексия, великих княжен Ольги, Татианы, Марии, Анастасии и страстотерпца праведного Евгения врача. Мчч. Феодота и Феодотии. Сщмч. Феодора, еп. Киринейского. Блгв. вел. кн. Андрея Боголюбского. Обретение мощей прп. Евфимия, Суздальского чудотворца. Сщмчч. Саввы, еп. Горнокарловацкого (Серб.). Сщмч. Димитрия пресвитера. Галатской иконы Божией Матери.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати