4 квітня 2018

єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан взяв участь у спільному паломницькому молінні

У понеділок 02 квітня 2018 року у парафії Кафедрального Собору Успіння Пресвятої Діви Марії в Харкові на молитву приїхали паломники який несуть Хрест, котрий буде встановлений як 15 стояння Хресної Дороги, який проходить Заходу на Схід України...Намір ії обєднати всі християнські конфесії України та молитва до Ісуса за мир в Україні. Серед паломників є: греко-католики, римо-католики та православні які зустрічають їх біля Стоянь по цілий Україні.
1 Стояня Старі Кути (Косівщина), 14 стояння Бахмут (Донечина)
На молитві були присутні: ординарій Харківсько-Запорізький єпископ Станіслав Широкорадюк, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан УПЦ КП, о. Іван (УГКЦ м.Стрий).

 
 

календар

17 липня 2018

Святые Царственные страстотерпцы

17 июля 2018 г. ( 4 июля ст.ст.), вторник.
Седмица 8-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрея, архиеп. Критского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфы, матери прп. Симеона Дивногорца. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрея Рублева, иконописца. Совершается служба с полиелеемСтрастотерпцев Императора Николая II, Императрицы Александры, царевича Алексия, великих княжен Ольги, Татианы, Марии, Анастасии и страстотерпца праведного Евгения врача. Мчч. Феодота и Феодотии. Сщмч. Феодора, еп. Киринейского. Блгв. вел. кн. Андрея Боголюбского. Обретение мощей прп. Евфимия, Суздальского чудотворца. Сщмчч. Саввы, еп. Горнокарловацкого (Серб.). Сщмч. Димитрия пресвитера. Галатской иконы Божией Матери.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати