23 квітня 2018

Архієрейське богослужіння в неділю 3-ю після Пасхи, святих жон-мироносиць

22 квітня 2018 року в неділю 3- тю після Пасхи, святих жон-мироносиць , В цей святковий день єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан очолив Божественну літургію в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона м.Харкова, вул.Танкопія, 8а.

Його преосвященству співслужило духовенство єпархії.З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета ,під час богослужіння підносились особливі додаткові прохання: за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, Президента України і Верховну Раду і за розпочате діло рук їх.

Після Божественної літургії звершив молебень за чином Молебню про закликання Святого Духа на початок всякого доброго діла. Під час молебню підносили вказані додаткові прохання, а також молитву за об’єднання Української Православної Церкви!

Архіпастир звернувся до пастви з повчальнимим словом проповіді і розповів про подвиг мироносиць, важливість Помісної Церкви для України та привітав жінок-прихожанок храму зі святом.
На знак свого благословення та вітання зі святом Владика Митрофан вручив усім жінкам солодкі подарунки.

 

 
 

календар

23 травня 2018

Апостол Симон

23 мая 2018 г. ( 10 мая ст.ст.), среда.
Седмица 7-я по Пасхе. День постный. Разрешается рыба.

Совершается служба с полиелеемАпостола Симона Зилота. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Додо Давидо-Гареджийского, Грузинского. Мчч. Алфия, Филадельфа, Киприана, Онисима, Еразма и иных. Мч. Исихия Антиохийского. Прп Исидоры, Христа ради юродивой. Блж. Таисии. Свт. Симона, еп. Владимирского и Суздальского, Печерского. Блж. Симона, Христа ради Юродивого, Юрьевецкого. Киево-Братской иконы Божией Матери.

Утр. - Ин., 67 зач., XXI, 15-25. Лит. - Деян., 47 зач., XXIII, 1-11. Ин., 54 зач., XVI, 15-23. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 56 зач., XIII, 54-58.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати