23 квітня 2018

Архієрейське богослужіння в неділю 3-ю після Пасхи, святих жон-мироносиць

22 квітня 2018 року в неділю 3- тю після Пасхи, святих жон-мироносиць , В цей святковий день єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан очолив Божественну літургію в храмі святого великомученика і цілителя Пантелеймона м.Харкова, вул.Танкопія, 8а.

Його преосвященству співслужило духовенство єпархії.З благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета ,під час богослужіння підносились особливі додаткові прохання: за створення в Україні єдиної Помісної Православної Церкви, за Святійшого Патріарха Варфоломія, Президента України і Верховну Раду і за розпочате діло рук їх.

Після Божественної літургії звершив молебень за чином Молебню про закликання Святого Духа на початок всякого доброго діла. Під час молебню підносили вказані додаткові прохання, а також молитву за об’єднання Української Православної Церкви!

Архіпастир звернувся до пастви з повчальнимим словом проповіді і розповів про подвиг мироносиць, важливість Помісної Церкви для України та привітав жінок-прихожанок храму зі святом.
На знак свого благословення та вітання зі святом Владика Митрофан вручив усім жінкам солодкі подарунки.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати