26 квітня 2018

32-га річниця аварії на Чорнобильській АЕС

32 роки тому сталася подія, що назавжди поділила українську історію на до і після: Чорнобильська катастрофа. Уже за сумною традицією по всій країні відбуваються пам’ятні заходи, пов'язані з цією трагедією.

26 квітня 2018 року єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан взяв участь в пам'ятній церемонії, присвяченій 32-й річниці аварії на Чорнобильській АЕС в Харкові.

На заході в Молодіжному парку також були присутні представники керівництва облдержадміністрації, обласної та міської рад, силових структур, громадських організацій, мешканці міста.

Присутні хвилиною мовчання вшанували пам’ять героїв-ліквідаторів. Минають роки, але вічна пам’ять та шана до тих, хто брав участь у ліквідації Чорнобильського лиха та його наслідків, живе у наших серцях.

 

 
 

календар

23 травня 2018

Апостол Симон

23 мая 2018 г. ( 10 мая ст.ст.), среда.
Седмица 7-я по Пасхе. День постный. Разрешается рыба.

Совершается служба с полиелеемАпостола Симона Зилота. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Додо Давидо-Гареджийского, Грузинского. Мчч. Алфия, Филадельфа, Киприана, Онисима, Еразма и иных. Мч. Исихия Антиохийского. Прп Исидоры, Христа ради юродивой. Блж. Таисии. Свт. Симона, еп. Владимирского и Суздальского, Печерского. Блж. Симона, Христа ради Юродивого, Юрьевецкого. Киево-Братской иконы Божией Матери.

Утр. - Ин., 67 зач., XXI, 15-25. Лит. - Деян., 47 зач., XXIII, 1-11. Ин., 54 зач., XVI, 15-23. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 56 зач., XIII, 54-58.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати