3 травня 2018

Новоутворена релігійна громада Св.Ап.Матвея Харківської єпархії УПЦ КП відзначила міжнародний день праці!

01 травня 2018 року,новоутворена релігійна громада Св.Ап.Матвея Харківської єпархії УПЦ КП відзначила міжнародний день праці!

Міжнародний день праці відзначають у 143 країнах безпосередньо 1 травня або у перший понеділок травня.

Зовсім недавно релігійна громада Св.Ап.Матвея с.Перекіп Валківського району Харківської області з великим трудом і зусиллям та великою противнністю сільського голови Конєва Сергія Петровича( який є прихильником упц мп) отримали напів зруйноване приміщення.(але в той час,щоб не образити друзів з мп, тим же рішенням сільської сесії було виділено земельну ділянку в центрі села для не існуючої юридичної громади упц мп )
Але не зважаючи на всі негаразди єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан спільно з парафіянами майбутнього храму та активістами руху Традиція і Порядок прибрали територію та підготували приміщення для капітального ремонту.

З Нами Бог і Україна !

 

 
 

календар

23 травня 2018

Апостол Симон

23 мая 2018 г. ( 10 мая ст.ст.), среда.
Седмица 7-я по Пасхе. День постный. Разрешается рыба.

Совершается служба с полиелеемАпостола Симона Зилота. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Додо Давидо-Гареджийского, Грузинского. Мчч. Алфия, Филадельфа, Киприана, Онисима, Еразма и иных. Мч. Исихия Антиохийского. Прп Исидоры, Христа ради юродивой. Блж. Таисии. Свт. Симона, еп. Владимирского и Суздальского, Печерского. Блж. Симона, Христа ради Юродивого, Юрьевецкого. Киево-Братской иконы Божией Матери.

Утр. - Ин., 67 зач., XXI, 15-25. Лит. - Деян., 47 зач., XXIII, 1-11. Ин., 54 зач., XVI, 15-23. Ап.: 1 Кор., 131 зач., IV, 9-16. Мф., 56 зач., XIII, 54-58.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати