3 травня 2018

Новоутворена релігійна громада Св.Ап.Матвея Харківської єпархії УПЦ КП відзначила міжнародний день праці!

01 травня 2018 року,новоутворена релігійна громада Св.Ап.Матвея Харківської єпархії УПЦ КП відзначила міжнародний день праці!

Міжнародний день праці відзначають у 143 країнах безпосередньо 1 травня або у перший понеділок травня.

Зовсім недавно релігійна громада Св.Ап.Матвея с.Перекіп Валківського району Харківської області з великим трудом і зусиллям та великою противнністю сільського голови Конєва Сергія Петровича( який є прихильником упц мп) отримали напів зруйноване приміщення.(але в той час,щоб не образити друзів з мп, тим же рішенням сільської сесії було виділено земельну ділянку в центрі села для не існуючої юридичної громади упц мп )
Але не зважаючи на всі негаразди єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан спільно з парафіянами майбутнього храму та активістами руху Традиція і Порядок прибрали територію та підготували приміщення для капітального ремонту.

З Нами Бог і Україна !

 

 
 

календар

21 липня 2018

Казанская икона Божией Матери

21 июля 2018 г. ( 8 июля ст.ст.), суббота.
Седмица 8-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Совершается служба с полиелеемЯвление иконы Пресвятой Богородицы во граде Казани. Совершается служба на шестьВмч. Прокопия. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрав. Прокопия, Христа ради юродивого, Устюжского чудотворца. Прав. Прокопия Устьянского. Сщмчч. Александра, Феодора и Николая пресвитеров. Знамение от иконы Божией Матери Благовещения во граде Устюге. Чтимые списки с Казанской иконы Божией Матери: в Москве, Казани, и Петербурге; Ярославская, Вязниковская, Нижнеломовская, Витебская Тобольская, Каплуновская, Тамбовская, Пензенская, Песчанская, Чимеевская, в Высочиновская, в Вышенская. Якобштадтской иконы Божией Матери.

Утр. - Лк., 4 зач., I, 39-49, 56. Лит. - Богородицы: Флп., 240 зач., II, 5-11. Лк., 54 зач., X, 38-42; XI, 27-28.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати