27 травня 2018

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан прийняв участь в урочистостях, присвяченних випуску офіцерів, які успішно закінчили навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС).

26 травня 2018 року, у Харкові відбулася урочиста церемонія випуску близько 350 молодих офіцерів, які успішно закінчили навчання у Харківському національному університеті Повітряних Сил імені Івана Кожедуба (ХНУПС).
Так, серед випускників видового навчального закладу 6 завершили навчання з золотою медаллю та ще 13 із дипломом з відзнакою. Також в числі молодих офіцерів було 10 осіб з досвідом участі в антитерористичній операції на території Донецької та Луганської областей. Майже третина від усіх є продовжувачами військових династій, а 50 стали армійцями у третьому поколінні.

Зі знаменною датою випускників привітали:Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, командувач Повітряних Сил Збройних Сил України генерал-полковник Сергій Дроздов, директор Департаменту оборонної, мобілізаційної роботи та взаємодії з правоохоронними органами Харківської облдержадміністрації Олексій Максимов, командири військових частин та установ різних силових відомств.

Від імені випускників за своє офіцерське становлення старшим наставникам подякував лейтенант Денис Годованець і прочитав власний вірш «Україна — понад усе!». За доброю традицією Владика Митрофан благословив молодих воїнів на службу та окропив святою водою.

Після церемонії вручення дипломів та нагрудних знаків випускника, у супроводі символічної пісні «З ім’ям Кожедуба» до неба піднялися повітряні кульки, які понесли банер із написом «ХНУПС. Випуск-2018» .

 

 
 

календар

21 червня 2018

Святой Феодор Стратилат

21 июня 2018 г. ( 8 июня ст.ст.), четверг.
Седмица 4-я по Пятидесятнице. Петров пост. Пища с растительным маслом.

Совершается служба на шестьВмч. Феодора Стратилата. Прп. Ефрема, Патриарха Антиохийского. Прп. Зосимы Финикийского. Свт. Феодора, еп. Суздальского. Обретение мощей страстотерпцев благоверных князей Василия и Константина Ярославских. Ярославской и Урюпинской икон Божией Матери.

Рим., 106 зач., XI, 13-24. Мф., 43 зач., XI, 27-30. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Мф., 36 зач., X, 16-22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати