30 травня 2018

Архієрейське богослужіння в День Святого Духа

Наступного дня після свята П'ятидесятниці православний світ вшановує Третю Іпостась Пресвятої Трійці – Святого Духа. У понеділок, 28/05/2018 року, прихожани храму, освяченого на честь Святого Духа на території ПП "БАЛЕКС" та "ЗОЛОТА МИЛЯ" у Харкові з великою радістю , урочисто і тепло, зустріли престольне свято.

Святкове богослужіння очолив керуючий Харківською єпархією єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан. Його преосвященству співслужили: настоятель храму ієрей Юрій Боратинець та духовенство єпархії.

За богослужінням молилися керівники та працівники підприємств.

По завершенні, владика Митрофан привітав усіх присутніх зі святом, а також подякував за спільну молитву і побажав, щоби благодать Святого Духа зійшла в цей величний день на людей, очищаючи від усякої скверни, і наповнила серця Божими чеснотами та прагненням до духовного життя: «Нехай слова Божої правди заохочують нас до життя в Святому Дусі, який всюди присутній та усе наповнює. У ці святкові дні ми молимося і просимо у Бога здоров’я, радості та добра для всіх нас, для наших дітей, для всього народу і рідної України. Нехай будуть мир, спокій, злагода і благополуччя у кожній родині! ".

 

 
 

календар

21 червня 2018

Святой Феодор Стратилат

21 июня 2018 г. ( 8 июня ст.ст.), четверг.
Седмица 4-я по Пятидесятнице. Петров пост. Пища с растительным маслом.

Совершается служба на шестьВмч. Феодора Стратилата. Прп. Ефрема, Патриарха Антиохийского. Прп. Зосимы Финикийского. Свт. Феодора, еп. Суздальского. Обретение мощей страстотерпцев благоверных князей Василия и Константина Ярославских. Ярославской и Урюпинской икон Божией Матери.

Рим., 106 зач., XI, 13-24. Мф., 43 зач., XI, 27-30. Вмч.: 2 Тим., 292 зач., II, 1-10. Мф., 36 зач., X, 16-22.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати