4 серпня 2018

Єпископ Харківський і Богодухівський МИТРОФАН відвідав комунальну установу Богодухівський дитячий будинок-інтернат

31 липня 2018 року, єпископ Харківський і Богодухівський МИТРОФАН відвідав комунальну установу Богодухівський дитячий будинок-інтернат.

Керуючий Харківською єпархією УПЦ КП єпископ МИТРОФАН, єпископ-ординарій Харківсько-Запорізький РКЦ Станіслав Широкорадюк, голова ХОДА Юлія Світлична та Міністр соціальної політики України Андрій Рева завітали до Богодухівського дитячого будинку-інтернату. Вони поспілкувалися з колективом та вихованцями закладу та взяли участь у відкритті дитячого відділення інтернату після ремонту.

Юлія Світлична подякувала за допомогу всім міжнародним партнерам та благодійним організаціям, які долучилися до проведення ремонтних робіт у закладі, та запевнила, що робота із залучення такої допомоги триватиме. Слова подяки всім учасникам процесу виказав і Міністр соціальної політики України.

Протягом останніх двох років у Богодухівському дитбудинку-інтернаті провели суттєві відновлювальні роботи. Так, шляхом бюджетного фінансування повністю реконструювали котельню, яка опалює будівлю інтернату, встановивши два сучасні газові та один твердопаливний котел. За допомогою Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) відремонтували та обладнали сучасним кухонним обладнанням навчальну кухонну кімнату. Необхідне обладнання також закуплено для кімнати психологічного розвантаження, заклад отримав тренажери та оргтехніку. БФ «Допомога – це я» профінансував ремонт у навчальній кімнаті для дітей, що пересуваються на інвалідних візках, молитовній кімнаті, реабілітаційній кімнаті, майстерні, логопедичному кабінеті, на першому поверсі та в переході між адміністративним і житловим корпусами. Коштом цієї благодійної організації також було встановлено універсальну кабіну для реабілітації (тренажер «Клітка-павук»), а медичну частину будинку-інтернату обладнано новими меблями, апаратурою тощо. БФ «Омріяна країна» допоміг у обладнанні сувенірної майстерні.

Зараз в інтернаті тривають внутрішні ремонтні роботи в пральні (тут укладають плитку, монтують підвісну стелю, електропроводку та вентиляційне обладнання, ремонтують фасад). Ці роботи, а також уже завершений ремонт у житлових та побутових приміщеннях 1-го та 2-го поверхів фінансує Релігійна місія «КАРІТАС-СПЕС» Римо-католицької церкви в Україні. Приміщення відремонтували повністю – від підлоги до стелі, замінивши дверні блоки, проводку та прилади освітлення.

Зараз у інтернаті проживають 120 вихованців – 61 дитина віком від 4 до 18 років та 59 осіб молодіжного відділення (від 18 до 35 років). 25 дітей – сироти або позбавлені батьківського піклування. Про вихованців піклуються 147 працівників закладу.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати