19 вересня 2018

Єпископ Харківський і Богодухівський МИТРОФАН відвідав заходи, присвячені Дню визволення Харківської області від нацистських загарбників в роки Другої світової війни

19 вересня 2018 року, єпископ Харківський і Богодухівський МИТРОФАН відвідав заходи, присвячені Дню визволення Харківської області від нацистських загарбників в роки Другої світової війни
Керуючий Харківською єпархією владика Митрофан взяв участь у заході з нагоди Дня визволення Харківської області та Дня партизанської слави, який відбувся 19 вересня на Меморіалі Слави в Лісопарку м.Харкова.

У покладанні квітів на меморіалі також взяли участь представники обласних та міських органів влади, силових структур, ветеранських та інших громадських організацій.

В ході заходу його учасники також поклали квіти до пам'ятного знаку партизанам з нагоди Дня партизанської слави, який відзначають в Україні 22 вересня. Зазначимо, що в повоєнний час в Харкові проживало близько 200 ветеранів-підпільників. Колишні партизани об'єдналися в організації, які діють і зараз. Саме харківська організація запропонувала заснувати в країні свято - День партизанської слави.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати