24 червня 2019

Єпископ Митрофан благословив випусників Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут “

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан ПЦУ благословив випусників Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут“

На плацу Військового інституту танкових військ Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” 22 червня 2019 року відбувся випуск молодих лейтенантів. Після насиченого навчання до бойових частин та з’єднань уже найближчим часом вирушать фахівці з озброєння і військової техніки та фахівці військ РХБ захисту. Під час навчання молоді офіцери зміцніли духовно та фізично, отримали досвід і практичні навички. Все це позитивно сприяло формуванню у них професійної майстерності, постійного прагнення до самоаналізу результатів своєї діяльності. Дванадцять випускників отримали Дипломи з відзнакою.
Під час урочистих заходів нове поповнення офіцерського корпусу Збройних Сил України привітали: начальник штабу – перший заступник начальника логістики Командування Сухопутних військ Збройних Сил України генерал-майор Гудєєв Юрій Миколайович; Голова Харківської обласної Ради Чернов Сергій Іванович; заступник голови Харківської обласної державної адміністрації Бабічев Анатолій Валерійович; ректор Національного технічного університету “Харківський політехнічний інститут” професор Сокол Євген Іванович і присутні почесні гості, які побажали випускникам козацького здоров’я, благополуччя, наснаги та щасливої офіцерської долі.
Молоді лейтенанти склали урочисту клятву на вірність Кодексу честі офіцера Збройних Сил України, попрощалися з Бойовим Прапором інституту та висловили щиру подяку своїм наставникам-командирам і науково-педагогічним працівникам за самовіддану працю та вагомий внесок у становлення їх, як фахівців військової справи.
По завершенні офіційної частини заходу випускників привітав командир відділення сержант Ігор Веретенніков, який виконав авторську пісню про інститут “Школа життя!”.
Начальник інституту полковник Олександр Серпухов щиро побажав випускникам гідно нести почесне звання офіцерів Збройних Сил України, вірою та правдою служити на благо Українському народові, а також зазначив, що військова служба вимагає від сучасних офіцерів високого професіоналізму, компетентності, витривалості, здатності приймати виважені рішення в реальній бойовій обстановці, бо саме від них залежить майбутнє нашої Батьківщини.
Хай щастить Вам, лейтенанти!
Владика Митрофан звернувся до молодих воїнів зі словами: "Шановні військовослужбовці! Щиро вітаю вас зі знаменною подією - із закінченням навчання. Впевнений, що кожний з вас буде сумлінно виконувати свій службовий обов'язок в ім'я збереження добра, миру та спокою в Україні. Саме вам продовжувати славні традиції батьків та дідів, охороняти мирну працю та спокій українського народу, бути надійною опорою у розбудові незалежної Української держави та її Збройних Сил. Тож здоров'я, сил та натхнення вам, будьте завжди вірними народу України та словам Військової присяги! Закликаю на вас Боже благословення та бажаю благодаті Духа Святого".

Після цього окропив усіх присутніх освяченою водою.

 
 

Рекомендуємо відвідати