8 липня 2019

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан прийняв участь в урочистостях, присвяченних випуску у Харківському національному університеті внутрішніх справ

05 липня 2019 року у Харківському національному університеті внутрішніх справ урочистий день – випуск донедавна курсантів, а відтепер офіцерів Національної поліції України.

Ректор університету полковник поліції Дмитро Швець вручив курсантам-випускникам погони лейтенантів, а відмінникам навчання - старших лейтенантів поліції. Звертаючись до молоді, Дмитро Володимирович наголосив: «Вручення погонів – особлива подія в житті. Саме з мріями про офіцерські зірки на погонах приходять до стін університету абітурієнти, і саме на лейтенантське звання так чекають курсанти напередодні випуску. Позаду залишилися курсантські будні. Попереду у вас нове життя з його радощами й труднощами. З першими зірками, які сьогодні лягли на ваші плечі, лягла й велика відповідальність – стояти на варті Закону, захищати права та свободи громадян, інтереси суспільства й держави від злочинних посягань, забезпечувати порядок і спокій в країні». Також він закликав молодь не зупинятися у навчанні, постійно самовдосконалюватися та набувати нових знань, берегти честь і завжди діяти по закону.

Єпископ Харківський і Богодухівський, керуючий Харківською єпархією Православної церкви України Владика Митрофан провів церемонію освячення.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати