30 січня 2020

Анонс для представників ЗМІ про урочистості з нагоди першої річниці інтронізації Предстоятеля Православної Церкви України

3 лютого 2020 року повнота Православної Церкви України відзначатиме День інтронізації Предстоятеля – Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Запрошуємо Вас на заходи, які відбудуться 2 та 3 лютого в рамках святкування цієї події.

 

2 лютого (неділя)

10:00 – 12:00

Святкова Божественна літургія в кафедральному храмі Предстоятеля – Свято-Михайлівському Золотоверхому соборі. Літургію очолить Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній, йому співслужитимуть архієреї ПЦУ та численне духовенство.

 

3 лютого (понеділок)

11:00 – 12:00

Молебень в Софійському соборі, який очолить Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній.

 

12:00 – 13:00

Пресконференція Предстоятеля Православної Церкви України Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія в Будинку Митрополита на території Національного заповідника «Софія Київська».

 

У рамках пресконференції Його Блаженство підсумує рік розвитку ПЦУ, опише ключові здобутки Церкви, дасть оцінку теперішньому моменту становлення ПЦУ та презентує пріоритети розвитку Церкви на найближчі десятиліття, зокрема розповість про нову якість присутності Церкви в суспільному житті.

Заявки на акредитацію просимо залишати тут до 16:00 31 січня.

Додаткова інформація за телефоном: 0960770706.

 

За матеріалами прес-служби Київської Митрополії

Української Православної Церкви (ПЦУ)

 
 

Рекомендуємо відвідати