24 квітня 2013

ВРЦіРО та Президент України радилися про ювілей 1025-ліття християнства

23 квітня 2013 року в Адміністрації Президента України відбулося розширене засідання Всеукраїнської Ради Церков і релігійних організацій з питання відзначення 1025-річчя Хрещення Руси. У засіданні прийняв участь Святійший Патріарх Філарет, якого супроводжував архієпископ Переяслав-Хмельницький і Бориспільський Епіфаній.

«Відзначати 1025-літній ювілей запровадження християнства як державної релігії України-Русі мусимо не лише як свято християн, але і як свято торжества Української державності, її європейської ідентичності, духовного і культурного злету, як запоруку успішної демократичної модернізації українського суспільства», - підкреслив Президент України Віктор Янукович під час зустрічі із керівниками церков і релігійних організацій.

Глава держави закликав представників духовенства долучитися до підготовки і проведення урочистостей з нагоди 1025-річчя Хрещення Русі.

Президент висловив переконання, що органи влади надаватимуть всіляку підтримку релігійним організаціям у реалізації їхніх проектів та ініціатив, приурочених до цього ювілею.

За матеріалами

 
 

Рекомендуємо відвідати