5 вересня 2012

Зняти вроки - гріх?

Так, це є гріхом проти Першої Господньої заповіді - "Не май інших богів". Від диявольських підступів людину охороняє благодать Божа, що дається у молитві, святих Таїнствах і праведному житті.

Якщо людина є хрещеною, називає себе (й справді є) практикуючим християнином, то не може, вірячи в Бога, "підвірювати" в різні марновірства, оскільки не можна служити Богу і мамоні одночасно.


Християнин повинен шукати порятунку і заступництва лише в Христа, Який є Лікарем душ і тіл наших, а не в бездушних сірників, шпильок, ниток чи в інших речах, які використовує ніби для "скидання" чи запобігання від "вроків".

Пам'ятайте, доки Ви будете вірити в ці речі (забобони, марновірства тощо), доти диявол буде Вам так і давати, а коли відкинете це все і матимете правдиву віру в Христа (хоча б як зерно гірчиці), тоді нічого Вам зашкодити не зможе.

Якщо вважаєте, що вас наврочили, зверніться до священика, нехай помолиться за Вас. Все, що треба для спасіння душі і тіла, має Церква. Не потрібні заговори, є молитва. Не треба зливати віск, є свята вода.

І пам'ятайте: коли людина молиться, сповідається і причащається, тоді Христос з нею, а вона з Ним. А коли Сам Господь з нами, тоді хто зможе бути проти нас?

 

За матеріалами

 
 

Рекомендуємо відвідати