7 червня 2012

Інтерв’ю з Патріархом Філаретом. Про Церкву, політику, гроші, ЄВРО 2012 і найбільшу проблему українців

Під час святкування двунадесятого свята Святої Трійці на Волині в м.Луцьк Святійший Патріарх Київський та всієї Руси-України Філарет дав розширене інтерв'ю для ЗМІ. Зокрема, відповідаючи на запитання журналістів: "На скільки зменшилися запрошення на державні урочистості глави УПЦ КП і духовенства в порівнянні  з президенством часів В.А.Ющенка та сьгоднішнім В.Ф.Януковичем", -Святійший Патріарх зазначив:

- Президент, Віктор Янукович, ставиться рівно до всіх християнських конфесій, і тому на державні заходи запрошуються представники всіх конфесій: і московський, і київський патріархат, і греко-католики, і представники інших релігій. Ми не відчуваємо цього нерівного ставлення. Але в деяких областях дається пріоритет московському патріархату, а київський відстороняється, наприклад: в Харкові на мироприємства державного характеру не запрошувались київський патріархат і греко-католицька церква, але запрошувались московський патріархат та іудеї. Але це виняток. Тому якщо говорити про нерівне ставлення, то таке спостерігається тільки на рівні окремих областей, а на рівні державному – ставлення рівне.

 

Повне інтерв'ю читайте на сайті http://cerkva.info/ru/publications/intervju/2463-filaret.html

 
 

календар

22 липня 2017

Икона Божией Матери Колочская

22 июля 2017 г. ( 9 июля ст.ст.), суббота.
Седмица 7-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСщмч. Панкратия, еп. Тавроменийского. Сщмч. Кирилла, еп. Гортинского. Прмчч. Патермуфия, Коприя и мч. Александра. Прпп. Патермуфия и Коприя Египетских. Свт. Феодора, еп. Едесского. Сщмч. Константина пресвитера. Колочской и Кипрской в с. Стромыни (Московская обл.) икон Божией Матери.

Рим., 108 зач., XII, 1-3. Мф., 39 зач., X, 37 - XI, 1.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати