9 травня 2015

Співробітників ХОДА та СБУ нагородили медалями «За жертовність і любов до України»

9 травня 2015 року, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан та голова Харківської облдержадміністрації Ігор Райнін вручили медалі Української Православної Церкви Київського Патріархату «За жертовність і любов до України» співробітникам облдержадміністрації та СБУ. Нагородження проходило на території Національного меморіального комплексу «Висота маршала І.С. Конєва» під час урочистостей з нагоди 70-річчя Перемоги над нацизмом і Дня Перемоги.

Зокрема, медалями «За жертовність і любов до України» нагородили заступника голови - керівник апарату Харківської облдержадміністрації Вячеслава Аббакумова, директора Департаменту масових комунікацій ХОДА Михайла Черняка та начальника головного відділу Управління СБУ в Харківської області Андрія Салєнкова.

Довідка. Медаль «За жертовність і любов до України» заснована з благословення Святійшого Патріарха Київського і всієї Руси-України Філарета в Українській Православній Церкві Київського Патріархату 2 січня 2015 року.

Цією медаллю нагороджують людей, які проявили активну громадянську позицію, героїзм, самопожертву під час подій Революції Переваги, у захисті Батьківщини на Донбасі та в Криму, а також за волонтерську діяльність та допомогу Збройним силам, Національної гвардії, добровольчим батальйонам та іншим військовим формуванням України.

 
 

Рекомендуємо відвідати