28 травня 2015

На Харківщині відбулось засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі»

26 травня 2015 року на базі музею ім. А.С. Макаренка та Курязької виховної колонії управління ДПтС України в Харківській області розпочалось спільне виїзне засідання Української Міжконфесійної Християнської Місії «Духовна та благодійна опіка в місцях позбавлення волі».

З благословення єпископа Харківського і Богодухівського МИТРОФАНА у засіданні взяв участь клірик храму св. вмч. і цілителя Пантелеймона ієрей Григорій Стасюк.

У роботі також взяли участь начальник управління соціально-психологічної роботи із засудженими апарату ДПтС України Ігор Андрушко та начальник управління ДПтС України в Харківській області генерал-майор внутрішньої служби Олександр Крикушенко.

В ході засідання було обговорено питання реалізації права засуджених на свободу віросповідання та Закону України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо регулювання діяльності священнослужителів (капеланів) в органах і установах, що належать до сфери управління Державної пенітенціарної служби України».

По закінченню пленарних засідань учасники відвідали установу та ознайомились із умовами відбування покарання вихованців.

 
 

Рекомендуємо відвідати