17 липня 2018

АНОНС. Молитва і хресний хід з нагоди відзначення 1030-ліття Хрещення Руси-України

 

Дорогі браття і сестри у Христі! 
28 липня - величний день для Української Держави і Церкви. Саме в цей день ми святкуємо 1030-ліття з Дня Хрещення Київської Руси-України, а також вшановуємо пам'ять того, хто найбільше цьому посприяв - святого рівноапостольного великого князя Володимира.
За доброю традицією вже декілька років поспіль духовенство та віряни Української Православної Церкви Київського Патріархату з усіх куточків України в цей день збираються у славному місті Києві.
  Так і цього року буде організовано таке паломництво до столиці. З нагоди свята у Свято-Володимирському патріаршому кафедральному соборі м. Києва о 9.00 буде звершено Божественну Літургію, яку очолить Предстоятель нашої Церкви Святійший Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет. Після цього відбудеться урочистий хресний хід від Володимирського Собору до пам'ятника князю Володимиру на Володимирській гірці, де Предстоятель, єпископат та духовенство відслужать молебень до святого рівноапостольного великого князя Володимира. 
Запрошуємо усіх Вас взяти участь у святковому Богослужінні та спільній молитві за Єдину Українську Помісну Православну Церкву.

 
  Усі  охочі  мають  змогу  БЕЗКОШТОВНО  скористатися  автобусами  для  доїзду  в  м.Київ і назад, в м.Харків.

27 липня о 21.00 відбудеться збір усіх охочих за адресою м. Харків, площа Свободи (Держпром). Після цього - виїзд в м. Київ. 

28 липня в другій половині дня повертаємося у наше славне місто Харків.


Усіх охочих просимо зголоситися до 22 липня та подати заявку в церковні лавки ваших храмів, та за тел. 067 698 85 52 прот. Григорій.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати