23 листопада 2019

Єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан відвідав Переяславсько-Вишневську єпархію

22 листопада 2019 року, у день пам’яті святого Нектарія Егінського і ікони Божої Матері “Скоропослушниця", Преосвященний Митрофан єпископ Харківський і Богодухівський на запрошення митрополита Переяславського і Вишневського Олександра відвідав Переяславсько-Вишневську єпархію.
В цей день у Спасо-Преображенському кафедральному соборі була відправлена заупокійна Божественна літургія під час якої молились за упокій душі Блаженнішого Митрополита Володимира (23 листопада Блаженнішому Митрополиту Володимиру виповнилося б 84 роки).
Літургію очолив митрополит Вінницький і Барський Симеон у співслужінні митрополита Переяславського і Вишневського Олександра та єпископів: Шумпкерського Ісаї (вікарій Оломоуцько-Брненської єпархії Церкви Чеських земель і Словаччини), Володимир-Волинського і Турійського Матфея, Шепетівського Адріана, Харківського і Богодухівського Митрофана, Запорізького і Мелітопольського Фотія, а також кліриків собору, братії монастиря св. Нектарія Егінського та гостей у священному сані.
Після літургії відправили заупокійну літію за Блаженнішим Митрополитом Володимиром.
Насамкінець архієреї разом з головою парафіяльної ради собору Ігорем Лисовим, з духовенством і парафіянами поклали квіти до його пам’ятника.

 
 

Рекомендуємо відвідати