10 січня 2020

Преосвященний єпископ Митрофан очолив богослужіння з нагоди Різдва Христового

07 січня 2020 року, в день свята Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан звершив святкову Божественну літургію у храмі святого ап. Іоана Богослова м. Харкова.

Його Преосвященству співслужили: настоятель храму прот. Віктор Маринчак та духовенство.

Під час Богослужіння молились:настоятель храму Успіння Пресвятої Богородиці РКЦ отець Григорій Семенков, проректор універитету  ім. В. Н. Каразіна - Анатолій Бабичев, в.о. начальника гарнізону полковник В’ячеслав Лук’яненко з викладачами та курсантами ХНУПС, представники влади та миряни.

Після запричасного стиха єпископ Митрофан виголосив Різдвяне послання Митрополита Київського і всієї України Епіфанія до архіпастирів, пастирів, чернецтва і всіх вірних Православної Церкви України.

В цей святковий день храм був наповнений великою кількістю вірян, значна кількість яких прийняли Святе Таїнство Сповіді та Причастя Тіла і Крови Господньої. Особливо приємно було бачити велику кількість дітей, котрі приступали до святого Причастя.

Наприкінці літургії архіпастир привітав духовенство та вірян з Різдвом Христовим.

Потім відбувся святковий різдвяний виступ вихованців недільної школи. Діти співали, ставили вертепні сценки, розповідали вірші, вінчували та колядували.

Подивитися на дитячі вітання та таланти зібралося доволі багато бажаючих. Радість та посмішка на обличчях батьків, захоплення викладачів та вихователів, все це робило свято більш веселішим і величнішим. Протягом години діти, славлячи народжене Богонемовля, заповнювали серця присутніх благодатною та зігріваючою атмосферою.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати