2 березня 2020

Архієрейське богослужіння у Неділю сиропусну (Прощену)

1 березня 2020 року єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан очолив Божественну літургію святого отця нашого Іоана Золотоустого в храмі Введення у храм Пресвятої Богородиці м.Мерефа (Артемівка), пл.Тараса Шевченка,16..
Його Преосвященству співслужили: настоятель храму архімандрит Палладій та духовенство єпархії.
На запричасному стиху владика Митрофан звернувся до вірян із повчальним словом про значення прощення в житті віруючої людини, наголосивши, що без прощення ближнього не буде і власного спасіння. Нагадав єпископ і про початок Великого посту: «Ми з вами входимо у Великий піст і будемо йти важким шляхом терпіння: тілесного – через утримання у звичній їжі, яка пробуджує пристрасті, а духовного – через утримання у злих помислах, які творимо в голові кожної години і кожної хвилини, а також у злих словах, які будемо намагатися всіляко стримувати, аби не поранити ними ближнього."

Єпископ Митрофан привітав настоятеля архімандрита Палладія з Днем тезоіменитства. та з 50-річчям від Дня народження і вручив Благословенну грамоту Блаженнійшого Епіфанія митрополита Київського і всієї України
Закінчилось богослужіння уставним многоліттям.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати