11 березня 2020

Архієрейське богослужіння у неділю Торжества Православ'я

08 березня 2020 року, у першу неділю Великого посту, Православна Церква відзначає Торжество Православ’я.Встановлення цього свята пов’язано з подіями Помісного Константинопольського собору, що був скликаний благочестивою імператрицею Феодорою для відновлення іконошанування у Візантійській імперії.
На згадку про цю важливу для християнського світу подію, щорічно в першу неділю Великого посту, Православна Церква урочисто відзначає відновлення іконошанування та перемогу над усіма єресями, які існували з самого початку християнства.
Цього дня єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан Божественну літургію свт. Василія Великого очолив у храмі Святого Духа на території ПП "БАЛЕКС" та "ЗОЛОТА МИЛЯ" у м.Харкові,просп. Московський 135а.

Його преосвященству співслужили настоятель храму протоієрей Юрій Боратинець та духовенство єпархії
По завершенні богослужіння було урочисто звершено молебний спів Торжества Православ’я – молебень про торжество православної віри і про наставляння на шлях істинний всіх, хто відпав від Православ’я. Під час молебню всі присутні у храмі проспівали Символ Віри і молилися про єдність Святої Православної Церкви.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати