15 травня 2020

Єпископ Митрофан прийняв участь у нагородженні Голови Сумської Облдержадміністрації Романа Грищенка ОРДЕНОМ СВЯТОГО АРХИСТРАТИГА МИХАЇЛА ІІ СТУПЕНЯ

Орден за заслуги перед помісною православною церквою Роману Грищенку вручив Єпископ Харківський і Богодухівський ПЦУ Владика Митрофан.

Владика Митрофан подякував Роману Грищенку за плідну й ефективну роботу на Харківщині і побажав благословення в роботі на Сумській землі.

Архієпископ Сумський і Охтирський ПЦУ Владика Мефодій зазначив, що співпраця духовенства з обласною владою під час релігійних свят в умовах карантину дала результат: вчасно було доведено прохання голови облдержадміністрації вірянам, люди поставилися до обмежень з розумінням і продовжують сьогодні дотримуватися карантинних заходів.

«Ми запевняємо, що й надалі церква нестиме духовність до жителів області. Ми готові до співпраці в багатьох питаннях, в тому числі щодо надання гуманітарної допомоги, відродження пам’яток архітектури тощо», – зазначив Владика Мефодій.

Роман Грищенко подякував священнослужителям за розуміння необхідності впровадження карантинних заходів та проявлений професіоналізм у відзначенні релігійних свят в умовах карантину.

«Як ми бачимо, результат досягнуто: ми разом змогли втримати захворюваність на Сумщині на достатньо низькому рівні. Я дуже вам вдячний за це, – наголосив голова облдержадміністрації. – Сподіваюсь на подальшу співпрацю на благо жителів Сумської області».

 

 
 

Рекомендуємо відвідати