29 вересня 2020

Церемонія прощання з одним із курсантів, які загинули в авіакатастрофі Ан-26, що сталася 25 вересня під Чугуєвом

У Харкові відбулася церемонія прощання з одним із курсантів, які загинули в авіакатастрофі Ан-26, що сталася 25 вересня під Чугуєвом.
 
Курсант Віталій Вільховий був одним з двох, хто вижив у самій авіакатастрофі. Він отримав 90% опіків тіла і помер на наступний день.
 
Церемонія пройшла на Харківському Меморіалі Слави.
 
В останній шлях Віталія прийшли провести: Керівництво Харківського національного університету Повітряних сил ім. Кожедуба, Голова ОДА Олексій Кучер, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан в супроводі духовенства єпархії: старшого капелана єпархії отця Ігоря Маяка, капелана Національного університету повітряних сил ім. Кожедуба отця Серго Бубашвілі, капелана прикордонників Харківщини отця Геннадія Рохманійко.
 
Труну, покриту синьо-жовтим стягом, пронесли крізь усю алею Меморіалу Слави. Курсанти почергово несли тіло, юнаки в почесному коридорі преклоняли коліно та віддавали честь.
Після церемонії прощання курсанти ще певний час залишалися біля Меморіалу, спілкуватися між собою та з друзями поза вишем, які теж приїхали вшанувати пам'ять Віталія та всіх загиблих у страшній авіакатастрофі.
 
 

 

 
 

Рекомендуємо відвідати