5 грудня 2020

Архієрейське богослужіння у день свята Введення в храм Пресвятої Богородиці

04 грудня 2020 року, у день свята Введення Пресвятої Владичиці нашої Богородиці і Приснодіви Марії до храму, відзначила своє храмове свято парафія м. Мерефи(Артемівка) ,площа Шевченка 16а.
З цієї нагоди, у місцевому храмі було звершено Божественну літургію, яку на запрошення настоятеля храму архимандрита Палладія (Більчука) очолив єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан.
Його Преосвященству співлужили: настоятель храму архим. Палладій (Більчук), секретар єпархіального управління, настоятель Харківського храму святого великомученика і цілителя Пантелеймона протоієрей Григорій Стасюк; благочинний Харківського району та настоятель Свято-Михайлівського храму с.Руські Тишки протоієрей Андрій Лесик; диякон Себастьян Романов.
На кінець святкового богослужіння владика Митрофан привітав усіх присутніх зі святом та разом з кліром та прихожанами звернувся до Пресвятої Діви Марії молитовним зверненням, щоб Вона звільнила нашу державу Україну від ворога та навчила нас любити один одного.
У свою чергу архим. Палладій подякував архіпастирю за візит та очолену ним молитву й побажав владиці щоб Всемилостивий Господь дарував Свою всесильну допомогу на нелегкому і відповідальному шляху Архіпастирського служіння.
Завершилось святкове богослужіння уставним многоліттям.
 
 

Рекомендуємо відвідати