13 серпня 2013

Патріарх УПЦ КП Філарет привітав учасників Синоду єпископів УГКЦ

Архиєпископ Чернігівський УПЦ КП Євстратій (Зоря) від імені Патріарха Філарета привітав учасників Синоду єпископів УГКЦ. Лист Предстоятеля Київського Патріархату архиєпископ зачитав 12 серпня у день відкриття засідання Синоду.

Про це повідомляє офіційний сайт УПЦ КП.

«Бажаючи Вам, Блаженнійший Владико, і Вашим братам – членам Синоду єпископів УГКЦ, плідної та корисної для Церкви праці під час наступаючих засідань, прошу через цей лист прийняти запевнення у повазі та побажання Божого благословення на всі добрі справи», - йдеться у документі.

«Темою вашої цьогорічної роботи є оновлення духовного християнського життя серед самих християн. Це є важлива проблема і виклик сучасності для Церкви Христової, бо ми бачимо значну кількість тих, хто прийняв Таїнство Хрещення і отримав ім’я християнина, але не живе згідно настанов Євангелія, не є повноцінною частиною Церкви як Христового Тіла. Оживлення зв’язку з Церквою цих «християн за іменем», більш активна участь їх як у Таїнствах та богослужбовому житті, так і у поза-богослужбовій церковній діяльності – важливе завдання Церкви», - зазначив Патріарх Філарет.

Предстоятель Київського Патріархату також привітав єпископів УГКЦ із святом 1025-ліття Хрещення Київської Руси-України.

«Нехай продовження дотеперішньої плідної співпраці між Київським Патріархатом та УГКЦ послужить на благо християн України та всього побожного українського народу, в Батьківщині та Діаспорі сущого», - наголосив він.

Як вже інформувала РІСУ з 11 по 18 серпня 2013 року в Києві проходитиме чергова сесія Священного Синоду, центральною темою якого буде «Нова євангелізація в Українській Греко-Католицькій Церкві».

Нинішні засідання Синоду також тісно пов'язано з двома іншими подіями – освяченням 17–18 серпня Патріаршого собору Воскресіння Христового та святкуванням греко-католиками 1025-річного ювілею Хрещення України-Русі.

За матеріалами

 
 

календар

18 березня 2018

Лествица Иоанна Лествичника

18 марта 2018 г. ( 5 марта ст.ст.), воскресенье.
Неделя 4-я Великого поста. Великий пост. Пища с растительным маслом.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Иоанна Лествичника. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМч. Конона Исаврийского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомОбретение мощей блгв. князей Феодора Смоленского и чад его Давида и Константина, Ярославских чудотворцев. Мч. Онисия. Мч. Конона градаря. Прп. Марка Постника. Прп. Исихия Постника. Прмч. Адриана Пошехонского, Ярославского. Мц. Ираиды. Мч. Евлогия, иже в Палестине. Мч. Евлампия. Обретение мощей свт. Луки исп., архиеп. Симферопольского. Сщмч. Николая пресвитера. Сщмч. Иоанна пресвитера и прмчч. Мардария и Феофана. Иконы Божией Матери, именуемой "Воспитание".

Утр. - Ев. 8-е, Ин., 64 зач., XX, 11-18. Лит. - Евр., 314 зач., VI, 13-20. Мк., 40 зач., IX, 17-31. Прп.: Еф., 229 зач., V, 8-19. Мф., 10 зач., IV, 25 - V, 12.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати