22 грудня 2012

На кафедральний собор в Луганську встановили куполи

Днями на Свято-Троїцький кафедральний собор в м.Луганськ встановили куполи. Ця подія може символізувати собою фінальний етап будівництва.

Встановленням куполів будівництво звісно не завершиться, на черзі внутрішні роботи, і найголовніше – приведення до ладу території поблизу храму.

Купол в церкві - символ неба. А купол закінчується вгорі главою, на якій ставиться хрест, на славу глави Церкви - Ісуса Христа.

Сьогодні парафіяни готуються до визначної події – освячення і встановлення накупольних хрестів на кафедральний собор, яка відбудеться незабаром.

"Ми стоїмо на порозі події, яка безперечно увійде в історію Луганська. Нині кафедральний собор прикрасили куполи, на яких будуть сяяти хрести - видимі знаки Божого благословення", - зазначив архієпископ Мефодій.

За матеріалами

 
 

календар

23 квітня 2018

Священномученик Григорий V, патриарх Константинопольский

23 апреля 2018 г. ( 10 апреля ст.ст.), понедельник.
Седмица 3-я по Пасхе. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомМчч. Терентия, Помпия, Африкана, Максима, Зинона, Александра, Феодора и иных 33-х. Мчч. Иакова пресвитера, Азадана и Авдикия диаконов, Персидских. Сщмч. Григория V, патриарха Константинопольского. Сщмч. Флегонта пресвитера. Мч. Димитрия.

Деян., 17 зач., VI, 8 - VII, 5, 47-60. Ин., 13 зач., IV, 46-54.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати