22 грудня 2012

На кафедральний собор в Луганську встановили куполи

Днями на Свято-Троїцький кафедральний собор в м.Луганськ встановили куполи. Ця подія може символізувати собою фінальний етап будівництва.

Встановленням куполів будівництво звісно не завершиться, на черзі внутрішні роботи, і найголовніше – приведення до ладу території поблизу храму.

Купол в церкві - символ неба. А купол закінчується вгорі главою, на якій ставиться хрест, на славу глави Церкви - Ісуса Христа.

Сьогодні парафіяни готуються до визначної події – освячення і встановлення накупольних хрестів на кафедральний собор, яка відбудеться незабаром.

"Ми стоїмо на порозі події, яка безперечно увійде в історію Луганська. Нині кафедральний собор прикрасили куполи, на яких будуть сяяти хрести - видимі знаки Божого благословення", - зазначив архієпископ Мефодій.

За матеріалами

 
 

календар

17 липня 2018

Святые Царственные страстотерпцы

17 июля 2018 г. ( 4 июля ст.ст.), вторник.
Седмица 8-я по Пятидесятнице. Поста нет.

Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомСвт. Андрея, архиеп. Критского. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Марфы, матери прп. Симеона Дивногорца. Cовершается служба, не отмеченная в Типиконе никаким знакомПрп. Андрея Рублева, иконописца. Совершается служба с полиелеемСтрастотерпцев Императора Николая II, Императрицы Александры, царевича Алексия, великих княжен Ольги, Татианы, Марии, Анастасии и страстотерпца праведного Евгения врача. Мчч. Феодота и Феодотии. Сщмч. Феодора, еп. Киринейского. Блгв. вел. кн. Андрея Боголюбского. Обретение мощей прп. Евфимия, Суздальского чудотворца. Сщмчч. Саввы, еп. Горнокарловацкого (Серб.). Сщмч. Димитрия пресвитера. Галатской иконы Божией Матери.

Перейти в раздел
 
 

Рекомендуємо відвідати