21 вересня 2021

У харківському храмі апостола Іоана Богослова освячено новий престіл

Блаженнійший Митрополит Київський і всієї України Епіфаній 21 вересня 2021 року звершив у Харкові освячення центрального престолу храму на честь святого апостола і євангелиста Іоана Богослова та Божественну літургію у ньому.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, митрополит Переяславський і Вишневський Олександр, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Полтавський і Кременчуцький Федір, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, настоятель храму протоієрей Віктор Маринчак та численне духовенство.

Після прочитання Євангелія Предстоятель помісної Української Православної Церкви виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії) та молитва за воїнів, що захищають Українську державу.

Також Митрополит Епіфаній удостоїв духовенство чергових священничих нагород.

На завершення урочистостої відправи Блаженнійший владика відзначив єпископа Митрофана орденом святого рівноапостольного князя Володимира 1 ступеня. Церковні нагороди також отримали настоятель та благодійники і меценати храму.

Текст і фото - пресслужба Київської Митрополії

 

 
 

Рекомендуємо відвідати