26 жовтня 2021

Єпископ Митрофан співслужив предстоятелю ПЦУ в Сумах

Предстоятель Православної Церкви України Блаженнійший Митрополит Епіфаній 24 жовтня 2021 року з Першосвятительським візитом відвідав Сумську єпархію та звершив освячення храму на честь Собору святих славних і всехвальних дванадцяти апостолів Христових, який громада збудувала за 3 роки.

Предстоятелю помісної Української Православної Церкви під час освячення та за Божественною літургією співслужили митрополит Вінницький і Барський Симеон, архієпископ Сумський і Охтирський Мефодій, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Вишгородський Агапіт, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, настоятель храму протоієрей Іоан Чекалюк та духовенство Сумської єпархії.

Після прочитання Євангелія Блаженнійший Митрополит Епіфаній виголосив першосвятительське слово проповіді.

Згодом за богослужінням лунала всеукраїнська молитва за припинення пошесті згубної (епідемії).

Блаженнійший Митрополит Епіфаній після Божественної літургії на території храму звершив освячення пам‘ятного знаку полеглим захисникам Батьківщини.

Наприкінці богослужіння Предстоятель привітав громаду з величною подією в житті громади – освяченням прекрасного храму. Також Блаженнійший владика вручив керуючому Сумською єпархією архієпископу Мефодію пам‘ятну панагію, а іменний хрест Предстоятеля – настоятелю протоієрею Іоану та секретарю єпархії протоієрею Петру Попадинцю. Церковними нагородами Предстоятель відзначив меценатів та представників місцевої влади.

Владика Мефодій та настоятель храму висловили вдячність Блаженнійшому Митрополиту Епіфанію за архіпастирський візит та за освячення храму, який також став і окрасою міста.

Завершилося богослужіння уставним многоліттям.

 
 

Рекомендуємо відвідати