28 березня 2022

Архієрейське богослужіння у Хрестопоклонну неділю

Третя неділя Великого посту присвячена поклонінню Чесному і Животворчому Хресту Господньому. Цього дня, 27 березня 2022 року, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан очолив Божественну літургію свт. Василія Великого у храмі святого апостола і євангелиста Іоана Богослова в місті-герої Харкові.

Його преосвященству співслужив настоятель храму протоієрей Віктор Маринчак та клірик Свято-Володимирського храму на МК «Слобожанський» і т.в.о. секретаря єпархіального управління протоієрей Димитрій Шаповалов.

За богослужінням були виголошені додаткові прохання про визволення нашої Батьківщини від нашестя чужинців, за воїнів-захисників Української держави, за перемогу правди й справедливий мир, одужання поранених і порятунок полонених воїнів і мирних жителів. Після потрійної єктенії єпископ Митрофан прочитав молитву за Україну в час війни.

Після відпусту літургії та уставного многоліття відбулося поклоніння Хресту. Богослужіння транслювалося наживо через сторінку владики Митрофана у соціальній мережі Facebook.

 

 
 

Рекомендуємо відвідати