10 червня 2022

У Харкові триває гуманітарна діяльність церковних спільнот

9 червня 2022 року до храму святого апостола і євангеліста Іоана Богослова прибула чергова партія гуманітарної допомоги для розподілу серед потребуючих. У розвантаженні взяли участь єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, настоятель храму протоієрей Віктор Маринчак, військовий капелан протоієрей Геннадій Рохманійко, парафіяни і волонтери.

Гуманітарна місія триває завдяки спільним зусиллям IOM Ukraine - Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агенство ООН з міграції, «Благодійного фонду «ДЖЕРЕЛО ВІДРОДЖЕННЯ» разом з Громадською організацією «ГРОМАДА ХАРКОВА», єпархіальному управлінню Харківської єпархії ПЦУ та громаді Іоано-Богословського храму.

Допомога буде надана людям, що постраждали внаслідок російської агресії проти України, внутрішньо переміщеним особам тощо. «Весь час після повномасштабного вторгнення російських окупантів наша церква активно займається волонтерством і всіляко допомагає наближати Перемогу на всіх фронтах. Здебільшого громада Іоано-Богословського храму під час війни робить акцент на гуманітарній діяльності. Багато нужденних потребують ліків, продуктів, одягу, предметів гігієни тощо. Маємо чергову партію товарів першої необхідності за сприяння єпископа Харківського та Богодухівського ПЦУ владики Митрофана та підтримки Міжнародної організації з міграції (МОМ) в Україні/Агенство ООН з міграції і БФ «Джерело Відродження», - повідомляють у харківській парафії ПЦУ. 

 
 

Рекомендуємо відвідати