7 червня 2024

Харків'яни передали для потреб військових окопні конструкції та печі-буржуйки

Днями, з благословення Вископреосвященнішго Митрофана архієпископа Харківського і Слобожанського волонтери Глобальної Міжнародної Платформи Відновлення України "Взаємодія" у співпраці з командою ГО «Сила змін» під керівництвом Юрія Бабинця та Благодійний Фонд Євгена Пивоварова доставили військовим на Харківський напрямок чергову партію окопних конструкцій та печей-буржуйок. Також долучилась до доброї справи Державна Служба України з безпеки на транспорті.
 
"Війна триває, тому пліч-о-пліч продовжуємо допомагати державі у питаннях зміцнення обороноздатності, підтримці захисників та захисниць, наданні гуманітарної допомоги постраждалим громадам. Гуманітарна, дипломатична, військова взаємодія та допомога – це у комплексі дозволить нам вистояти і перемогти.", зазначив заступник директора департаменту Державної Служби України з безпеки на транспорті Радіон Кіштулинець.
 
Архієрей подякував благодійникам і волонтерам, а також благословив військових на успішне несення служби і перемогу над окупантом.
 
 
 

Рекомендуємо відвідати