21 вересня 2013

Храмове свято Києво-Видубицького Михайлівського монастиря

19 вересня 2013 р., в день спомину чуда архистратига Божого Михаїла в Хонах, Свято-Михайлівський Видубицький чоловічий монастир міста Києва відсвяткував своє престольне свято – древній храм цієї чернечої святині названий на честь святого архистратига Божого Михаїла.

Цього осіннього дня в день храмового свята древню обитель столиці відвідав Священноархимандрит - Патріарх Київський і всієї Руси-України Філарет.

Під час Божественної літургії Святійшому Патріарху співслужили намісник Києво-Видубицького Михайлівського монастиря митрополит Переяслав-Хмельницький і Білоцерківський Епіфаній, архієпископ Рівненський і Острозький Іларіон, архієпископ Чернігівський і Ніжинський Євстратій, єпископ Харківський і Богодухівський Митрофан, намісник Михайлівського Золотоверхого монастиря єпископ Вишгородський Агапіт, намісник Феодосіївського монастиря архімандрит Макарій, братія обителі у священному сані та запрошене духовенство.

За Божественною Літургією Святійший Владика звершив дияконську хіротонію, рукоположивши Михайла Омеляна в сан диякона.

Після заамвонної молитви Святійший Патріарх Філарет звернувся до пастви зі словом проповіді та вітанням з нагоди храмового свята.

На завершення богослужіння після урочистого хресного ходу навколо храму прозвучало уставне многоліття.

За матеріалами

 

 
 

Рекомендуємо відвідати